Kto sme a čo robíme?

ABRIS od roku 2005 sa zaoberá výrobou a realizáciou autobusových zastávok, cykloprístreškov, prístreškov pre fajčiarov a iných výrobkov patriacich do tejto kategórie. Pôvodná značka moderný mobiliár sa časom premenovala na značku ABRIS, pod ktorou sú na trhu prezentované naše výrobky dodnes, a to už cez 10 rokov.

ABRIS produkty

Značka ABRIS sa špecializuje na výrobu, montáž a predaj prístreškov rôzneho charakteru. Prístrešky ABRIS sú vyrábané modulárnym systémom. K ich výrobe sa používajú oceľové, nerezové a hliníkové profily, bezpečnostné sklá, polykarbonáty, plechové strešné krytiny, drevo a ďalšie príslušenstvá z rôznych materiálov. Pomocou nich je možné realizovať tvorbu prístreškov pre akýkoľvek účel.

Výhodou systému ABRIS je rýchlosť dodania, a to od objednávky, až po samotnú montáž u zákazníka. 

 

Hotové prístrešky

Vytvorili sme základnú ponuku hotových prístreškov a ich primerané množstvo variant pre rôzne využitie s množstvom doplnkov za rozumné ceny.

Venujeme sa aj výrobe, montáži a predaju informačných vitrín, Citylight lavičiek, odpadkových košov či kvalitných jednopodlažných a dvojpodlažných stojanov pre bicykle.

Prístrešky na mieru

Väčšina zákazníkov si z našej ponuky vyberie, nevylučujeme však ani účasť na individuálnych projektoch. Pozrite si naše produkty a vyberte si z množstva variácii prístreškov a doplnkov k ním.

Sortiment produktov

Osobitný prístup a profesionálne služby

Svojim zákazníkom poskytujeme služby na profesionálnej úrovni a osobitne pristupujeme ku každému klientovi. Zakladáme si na dlhodobých vzťahoch. Našim cieľom je zistiť požiadavky klienta a vyjadriť sa mu o možnostiach spolupráce a realizácii jeho požiadaviek v čo najkratšom čase.

Potrebujete pomôcť s vaším projektom?

Neviete si rady, ktorý prístrešok či aké príslušenstvo sa do vášho projektu hodí najviac? Poradíme vám pri výbere tej najlepšej varianty tak, aby bol termín dodania čo najkratší a výsledná cena čo najviac vyhovovala vašim predstavám.

Pre koho pracujeme?

Pracujeme v subdodávkach pre realizačné a stavebné firmy,  ale aj pre koncových zákazníkov.

Mám záujem o spoluprácu